Кіровоградщина: аграріїв запрошують на безкоштовні курси

  • 275

Фото без описуФото без опису

Бажаєте за короткий час оволодіти новими знанням або підвищити майстерність, пізнати тонкощі й секрети у господарстві чи власній справі?

Пропонуємо вам курси цільового призначення за навчальною програмою «Мале підприємництво на селі. Вирощування рослин у закритому ґрунті».

Про нові методи ведення тепличного господарства, особливості виробництва сільськогосподарських культур у зактритому ґрунті, сумісність та послідовність висадки культур можна дізнатися від викладачів Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Бажаєте покращити свої знання та застосовувати нові сільськогосподарські  технології ? Поспішайте – початок курсів 12 вересня 2022 року.

За деталями звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у вересні 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.

Є питання сфери зайнятості? Звертайтеся за телефонами, що розміщені тут: https://cutt.ly/hZEr1jN/.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості