Оператор дронів: безробітним Кіровоградщини пропонують навчання

  • 157

Фото без опису

Бажаєте навчитись самостійно управляти безпілотним літальним апаратом? Із 05 вересня 2022 року в Одеському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості починається курс цільового призначення за напрямом «Оператор безпілотного літального апарату (дрону)».

Безпілотник використовується у багатьох сферах – від промислового та аграрного сектору до кінематографу, реклами та дизайну.

Під час навчання ви опануєте як теоретичний матеріал про типи  безпілотних літальних апаратів, так і практичні навички роботи  з ними.

Бажаєте опанувати цей напрям? Запрошуємо на навчання!

За деталями звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у вересні 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.

Є питання сфери зайнятості? Звертайтеся за телефонами, що розміщені тут: https://cutt.ly/hZEr1jN/.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості