Мінекономіки: перші 227 переможців програми мікрогрантів отримали кошти на рахунки

  • 169

Фото без опису

 

Сьогодні Мінекономіки перерахувало кошти на рахунки перших 227 переможців програми мікрогрантів «Своя справа». Загалом на рахунки одержувачів мікрогрантів було перераховано 52,7 млн грн.

«Уряд продовжує реалізовувати заходи для стабілізації економічної ситуації в країні та підтримки підприємців. Стимулюємо створення робочих місць, зокрема, через видачу грантів на започаткування та розвиток бізнесу. Сьогодні 227 українців, з переможців першої і другої хвилі програми мікрогрантів, отримали гроші і можуть розпочати роботу над реалізацією своїх бізнес-ідей. Хтось відкриє свою перукарню, кав'ярню чи магазин, про що давно мріяв, а хтось придбає додаткове обладнання, винайме нових співробітників, щоб розширити вже діючий бізнес або перелаштуватись на інші напрямки. Кожному з них держава сьогодні дала для цього ресурс», - зазначила Перша віцепрем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

За її словами, з усіх грантових програм, які запустив Уряд, мікрогранти мають найбільший попит серед українців. Зокрема, під час чотирьох хвиль на отримання мікрогрантів заявки подав уже 7 861 громадянин.

За результатами перших двох хвиль, які вже опрацьовані, програми фінансування отримають 748 осіб на загальну суму 172 млн грн, що передбачає створення більш ніж 2 000 робочих місць.

Нагадаємо, державна програма мікрогрантів для бізнесу передбачає надання українцям від 50 до 250 тис. грн на започаткування чи розвиток своєї справи. Отримати мікрогранти можуть як підприємці-початківці, так і люди, що вже мають досвід у бізнесі. Подати заявку на його отримання можна через Портал Дія.

Раніше Уряд ухвалив рішення про виділення 103,3 мільйона гривень з резервного фонду для надання грантів переможцям програми «єРобота» за напрямками створення власної справи та закладки саду.