У якій формі має бути укладений трудовий договір з нефіксованим робочим часом?

  • 153

Фото без опису

Трудовий договір укладається, як правило, у письмовій формі (ст. 24 Кодексу законів про працю України (далі - Кодекс)).

Додержання письмової форми є обов'язковим у визначених випадках. До них належить і укладення трудового договору з нефіксованим робочим часом.

Таким положенням доповнено Кодекс нормами Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових відносин з нефіксованим робочим часом”, що набрав чинності 10 серпня цього року

Відповідно до статті 21-1 Кодексу трудовий договір з нефіксованим робочим часом повинен містити, зокрема, інформацію про:

спосіб та мінімальний строк повідомлення працівника про початок виконання роботи, який повинен бути достатнім для своєчасного початку виконання працівником своїх обов’язків;

спосіб та максимальний строк повідомлення від працівника про готовність приступити до роботи або про відмову від її виконання у випадках, передбачених частиною восьмою цієї статті;

інтервали, під час яких від працівника можуть вимагати працювати (базові години та дні).

Довідково. Примірна форма трудового договору з нефіксованим робочим часом має бути затверджена Міністерством економіки України.

Вже зараз можна ознайомитись з текстом  зазначеного Закону за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2421-20#Text.

У вас є питання сфери зайнятості? Зверніться до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, розміщеними тут https://cutt.ly/oJ8G2q9.

Крім того, ми є у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості