Як проводиться оцінка бізнес-плану в процесі надання мікрогранту?

  • 254

Фото без опису

Одним із елементів надання мікрогранту є оцінка бізнес-плану працівниками АТ «Ощадбанк» відповідно до пункту 17 Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 738.

У пункті 19 цього Порядку виписані окремі критерії, за якими оцінюється бізнес-план. До них належать, зокрема, кредитна історія особи, наявність власних активів та власний внесок у бізнес, досвід ведення бізнесу.

Детально критерії оцінювання бізнес-плану визначені:

  • у додатку 3(для фізичних осіб та фізичних осіб-підприємців);
  • у додатку 4(для юридичних осіб) до Порядку проведення оцінювання заяв, критерії оцінювання та необхідну кількість балів (оцінку) для прийняття Державним центром зайнятості рішень про надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Нагадаємо, що цей порядок проведення оцінювання заяв затверджено наказом Міністерства економіки України від 06.07.2022 №1969. Наказ застосовується з 01липня 2022 року.

Оцінювання проводиться АТ «Ощадбанк» засобами програмного забезпечення з використанням інформаційних джерел.

Примітка. Ознайомитися з окремими питаннями щодо мікрогрантів можна на вебсторінці АТ «Ощадбанк» за посиланням https://cutt.ly/nZnpY1q.

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості