Ринок праці відновлюється: які вакансії затребувані на Кіровоградщині

  • 244

Фото без опису

Від початку активних бойових дій Україна потрохи оговтується: компанії та бізнес поступово відновлюють роботу та шукають кваліфіковані кадри. Водночас, безробітні готові допомагати у розвитку економіки країни.  

На сьогодні серед актуальних є вакансії як для службовців, так і для  робітників.

Лідером за кількістю вакансій у Кіровоградській області є медична сфера. Роботодавці потребують лікарів загальної практики-сімейного лікаря, анестезіологів, невропатологів, наркологів, ендокринологів, офтальмологів, патологоанатомів, педіатрів, отоларингологів, урологів, психіатрів, лікарів ультразвукової діагностики тощо. Заробітна плата від 4 100 грн до 20 000 грн.

Робітнича сфера пропонує роботу для слюсарів, токарів, електрогазозварників, штукатурів, трактористів-машиністів, малярів, механіків, столярів. Таким фахівцям, роботодавці пропонують заробітну плату від 6 500 грн до 50 000 грн.

У сфері освіти безробітним пропонують наступні вакансії: вчитель закладу загальної середньої освіти, вихователь закладу дошкільної освіти та викладач закладу фахової передвищої освіти. Заробітна плата від 6 500 грн до 7 000 грн.

Також є пропозиції роботи для швачок, бухгалтерів, продавців, кухарів тощо.

Ви шукаєте роботу? Пропонуємо вам переглянути усі актуальні вакансії за посиланням https://is.gd/LQ66ql, а також приєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot.

Є питання сфери зайнятості: контакти тут https://cutt.ly/OJ48QYR .

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості