Виплата допомоги по безробіттю у період участі безробітних у громадських роботах

  • 134

Фото без опису

2 липня 2022 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21.06.2022 № 735 «Про особливості реалізації державної політики у сферах зайнятості та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття під час воєнного стану та після його припинення або скасування».

Пунктом 2 вищевказаної постанови визначено, що виплата допомоги по безробіттю припиняється на період участі особи у громадських роботах. Вказане стосується також виплати допомоги на період участі безробітного у суспільно корисних роботах та роботах тимчасового характеру.

Слід зазначити, що безробітним, які брали участь у таких роботах, після їх виконання продовжується виплата допомоги по безробіттю у розмірах і в строки, що встановлені законодавством. Зазначені обмеження діють на час воєнного стану.

Примітка. Ознайомитися з інформацією про роботи тимчасового характеру можна на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://cutt.ly/dLV4KqS

Якщо у вас виникають питання, пов'язані зі сферою зайнятості, звертайтеся до найближчого центру зайнятості чи філії за місцем вашого перебування або за телефонами, що розміщені тут https://cutt.ly/oJ8G2q9

Крім того, пропонуємо доєднатися до чат-боту Державної служби зайнятості у Telegram https://t.me/DCZWorkNowBbot .

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості