Makeup – це омріяна справа життя? Не знаєте з чого почати?

  • 209

Фото без опису

Якщо Вас захоплює те, як можна змінити зовнішній вигляд людей, робити правильний макіяж, ви полюбляєте декоративну косметику, робити за її допомогою гарний настрій собі та іншим? Звертайтеся до служби зайнятості, яка пропонує пройти професійне навчання за професією «Візажист».

Розпочинається навчання 12 липня 2022 року на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості і триватиме 5 місяців.

Професійні викладачі навчать вас працювати із усіма типами шкіри, робити всі види салонного візажу. Завдяки змістовній навчальній програмі за п'ять місяців навчання ви зможете стати справжнім майстром-візажистом і займатись улюбленою справою, у т.ч. й працюючи на себе. 

Основна частина навчального процесу це практичне відпрацювання навиків.

Якщо ви вирішили стати візажистом, то перше, що вам необхідно зробити, – звернутися до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування або зателефонувати за номерами, що розміщені тут https://cutt.ly/OJ48QYR

Якщо у Вас виникає питання опанування нової професії, тієї, що є затребуваною на ринку праці вашого регіону або за його межами, пропонуємо ознайомитися з орієнтовним графіком професійного навчання, що організовує Державна служба зайнятості  у липні 2022 року. Графік тут: https://cutt.ly/3JpR7S1

Нагадаємо, що безробітні громадяни, зареєстровані у службі зайнятості, мають змогу навчатися безкоштовно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Не зволікайте, шукайте себе, навчайтеся за сприяння Державної служби зайнятості.