ДО  УВАГИ ОДНООСІБНИКІВ! необхідно задекларувати доходи за 2021 рік!

Гурівська сільська рада НАГАДУЄ, що  декларування доходів  за 2021 рік для громадян(одноосібників), які самостійно обробляють власні земельні ділянки – паї ПРОДОВЖЕНО!!!!!

Відповідно до норм  Податкового кодексу України, подавати податкові декларації про майновий стан і доходи необхідно і одноосібникам, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 гектари та отримують доходи.Шановні платники податків! Від вашої відповідальності та своєчасної  сплати податків до бюджету в повній мірі залежить забезпечення функціонування установ і закладів бюджетної сфери, комунальних підприємств, забезпечення базових потреб жителів громади.Звертатись за адресою: вул. Соборності України, 60 в Долинську ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області (податкова), кабінет №11, Розуменко Наталія Миколаївна, тел.: 06629048240966146028.

Дякуємо за розуміння та співпрацю кожному!