ДО ВІДОМА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

Гурівська сільська рада нагадує, що відповідно до ст. 67 Конституції України кожен громадянин зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Сплата податків – це наповнення місцевих бюджетів, підтримка ЗСУ і держави в цілому, запорука своєчасного фінансування галузей охорони здоров’я, освіти та інших важливих на сьогодні соціальних зобов’язань громади перед громадянами. З метою уникнення негативних наслідків та прикрих випадків виконуйте податковий обов’язок та сплачуйте податки вчасно і в повному обсязі.

Прохання до всіх громадян - «одноосібників», які самостійно обробляють власні земельні ділянки – паї  сплатити  податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування. Це можна зробити у банку, поштовому відділенні, електронному кабінеті, самостійно через мережу Інтернет.

Війна скінчиться обов’язково, а сплатити податки необхідно буде за весь період несплати.

Від вчасно сплачених податків залежить наповнення бюджету громади.

Дякуємо за розуміння!