День медичного працівника

  • 275

Шановні працівники та ветерани медичної галузі!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Фото без опису

На Вас, працівників галузі медичного обслуговування, покладено нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення. Своєю невтомною працею Ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

 

Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у Ваших руках — людські життя. Професія, яку Ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

Знання і вміння лікаря, який рятує життя, захищає своєю працею радість і щастя тисяч людей, завжди користувалися пошаною і цінувалися як особливий талант.

 

Тож сьогодні прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь.

У цей святковий день бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя, миру, нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя!

 

Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною та вдячністю від людей.

 

З повагою,

сільський голова                                                                                                             Анатолій СКЛЯРЧУК