Фармацевти, штукатури та оператори заправних станцій: кому складно знайти роботу на Кіровоградщині

  • 153

На сьогоднішній день чимало громадян, маючи освіту, залишаються незайнятими та по допомогу в пошуку роботи звертаються до служби зайнятості.  Одні знаходять її швидко, а інші – не можуть реалізувати себе на ринку праці.

Тож ми з’ясуємо, фахівцям яких професій наразі складно знайти роботу.

Професії, які присутні на підприємствах регіону, але в незначних кількостях: годувальник, диспетчер, діловод, касир у банку, кондитер, концертмейстер, кореспондент, кравець, масажист, оператор заправних станцій, пічник, покрівельник, секретар, слюсар-інструментальник, фармацевт, шліфувальник, штукатур.

Професії, які відсутні на ринку праці регіону: агент страховий, адвокат, архітектор, бляхар, бортпровідник, виноградар, жокей, картограф, квіткар, кінорежисер, комівояжер, консьєрж, метрдотель, мельник, мікробіолог, оглядач гідротехнічних споруд, паркетник, перевірник судовий, селекціонер, сиророб, цукерник.

Якщо ви все ж таки не знайшли омріяну роботу за здобутим фахом, служба зайнятості пропонує професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних громадян, що сприятиме підвищенню вашої  конкурентоспроможності на ринку праці та поверненню до трудової діяльності.

З орієнтовним графіком навчання за іншими професіями, за якими передбачається організація професійного навчання безробітних громадян у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості у червні 2022 року, можна ознайомитися тут  https://cutt.ly/3Jdtth5.

З більш детальною інформацією ви  також можете ознайомитись у чат-боті державної служби зайнятості https://t.me/DCZWorkNowBbot.