Оперативна інформація станом на 11:00 16 травня 2022 року по Гурівській громаді

Станом на 11:00 16 травня 2022 року по Гурівській громаді все спокійно.

Минулого тижня відправили черговий гуманітарний вантаж нашим бійцям на передову від жителів нашої громади.

Збір гуманітарної допомоги для армії та переселенців триває. Бажаючі долучитись, звертайтесь до колишніх сільських рад по громаді.

Продовжуємо роботи із приведення у порядок територій, озеленення та благоустрою громади.

Розміщуємо внутрішньо переміщених осіб, допомагаємо їм всім необхідним. На даний момент на території громади вже проживає 227 переселенців.

Долучились до всеукраїнської кампанії «Сади перемоги»: у селі Варварівка на площі 0,3 га було висаджено картоплю. Дякуємо жителям Варварівки за наданий посадковий матеріал та працівникам Бокового і Варварівки за плідну працю.

Хочемо також подякувати всім жителям громади за вашу небайдужість, підтримку та допомогу!

Разом до перемоги!!!