Оперативна інформація станом на 12:00 09 травня 2022 року по Гурівській громаді

Станом на 12:00 09 травня 2022 року по Гурівській громаді все спокійно.

На минулому тижні відправили черговий гуманітарний вантаж нашим бійцям на передову від жителів нашої громади.

Збір гуманітарної допомоги для армії та переселенців триває, хто бажає долучитись, звертайтесь до колишніх сільських рад по громаді.

Отримали гуманітарні вантажі від наших друзів з Німеччини та від обласної військової адміністрації для внутрішньо переміщених осіб.

Продовжуємо роботи із приведення у порядок територій, озеленення та благоустрою громади. Наразі здійснили прибирання та косметичні ремонтні роботи братських могил та пам’ятних знаків на території громади.

Керівництво громади провели важливі зустрічі з групою фахівців «Лікарі без кордонів»/Médecins Sans Frontières (MSF), а також з головою Кіровоградської обласної ради Сергієм Шульгою та першим заступником голови Кіровоградської обласної ради Юрієм Семенюком, де обговорили нагальні гуманітарні питання.

Хочемо подякувати всім жителям громади за вашу небайдужість, підтримку та допомогу!

Разом до перемоги!!!