Оперативна інформація станом на 16:00 03 травня 2022 року по Гурівській громаді

Станом на 16:00 03 травня 2022 року по Гурівській громаді все спокійно, територіальна оборона стоїть на захисті наших територій, в сільській раді цілодобово здійснюється чергування і працює офіційний номер громади 0975896077.

На минулому тижні відправили черговий гуманітарний вантаж нашим бійцям на передову від жителів нашої громади. Всіляко допомагаємо переселенцям, чим можемо: заселяємо, допомагаємо забезпечити одягом, предметами гігієни, продуктами харчування та всім необхідним.

Хто бажає долучитись до збору гуманітарної допомоги, звертайтесь до колишніх сільських рад по громаді.

Продовжуємо роботи із приведення у порядок територій, озеленення та благоустрою громади. Наразі приводимо до ладу братські могили та пам’ятники на території громади.

Хочемо подякувати всім жителям громади за вашу небайдужість, підтримку та допомогу!

Разом до перемоги!!!