Більше 3500 небайдужих людей відкрили тепло своїх сердець та осель, надавши житло переселенцям через сервіс Dopomagai.org

  • 587

Фото без опису

Волонтери Громадської організації “Допомагай” закликають громадян України надати безкоштовно житло переселенцям з регіонів, уражених війною, через розроблений ними сервісу Dopomagai.org.

 

За допомогою сервісу можна додати своє оголошення та вказати усі деталі щодо поселення тимчасових переселенців. Вже понад 3500 небайдужих людей відкрили тепло своїх сердець та осель співгромадянам - через сервіс “Допомагай”.

 

 

Власники житла та переселенці можуть додавати та відповідно шукати оголошення про надання безкоштовного житла за посиланням https://dopomagai.org або за номером гарячої лінії 0(800)332238 (безкоштовно по Україні), якщо у вас немає пристроїв із доступом до Інтернет.

 

Сервіс https://dopomagai.org також дбає про актуальність та безпеку наявних оголошень. Для цього оператори кол-центру регулярно обдзвонюють всю базу оголошень, щоб перевірити їх актуальний стан та видалити, де не залишилось більше вільних місць. З іншого боку, надавачі житла отримують смс-нагадування з проханням актуалізувати оголошення та видалити при потребі самостійно через веб-сайт або зателефонувавши на гарячу лінію.

 

Також є можливість залишити відгук чи скаргу на хоста чи гостя, які оператори колцентру перевіряють вручну. Це дозволяє уникнути неприємних ситуацій та заблокувати шахраїв. Вже були випадки, коли шахраї під виглядом хоста вимагали переказати їм на карту плату за проживання заздалегідь. Таких шахраїв ми дуже швидко ідентифікуємо та блокуємо.

 

У тяжкі часи війни люди допомагають один одному, навіть незнайомцям, розуміючи, що тільки згуртованість та взаємна допомога можуть наблизити всіх нас до перемоги та повернення до нормального стану життя. Отже питання довіри та безпеки є найважливішими факторами для такого сервісу, тому розробники https://dopomagai.org приділяють їм так багато уваги.