Курси цільового призначення: усе про застосування отрутохімікатів в агросфері

  • 139

Фото без опису

Основні характеристики отрутохімікатів, особливості їх впливу на організм людини та навколишнє природне середовище, засоби застереження, а також виробнича й особиста гігієна, техніка безпеки і правила пожежної безпеки, заходи надання першої долікарської допомоги при отруєнні ядохімікатами під час виконання робіт у сільськогосподарському виробництві…

 Про це та інше є можливість дізнатися на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Особливості виконання робіт при застосуванні ядохімікатів у сільськогосподарському виробництві», що організовує державна служба зайнятості на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Стартує навчання –  26 квітня 2022 року.

Умовами направлення на навчання є:

  • освіта професійно-технічна;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Інформацію про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості, дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за  тел. (0522) 32-13-28.

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості