Оперативна інформація станом на 10:00 18 квітня 2022 року

Станом на 10:00 18 квітня 2022 року по Гурівській громаді все спокійно.

За минулий тиждень було відправлено чергові два гуманітарні вантажі в різні райони бойових дій за сприяння та допомоги ГО «Побратим» та зокрема Наталії Демченко.

Передали також гуманітарну допомогу для переселенців в Новоукраїнку, Новгородку, Світловодськ та для жителів Миколаївщини (м. Новий Буг).

Збір гуманітарної допомоги продовжується, бажаючі допомогти звертайтесь до колишніх сільських рад на територіях.

В рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» було проведено заходи до Дня благоустрою, під час яких проводились прибирання місць загального користування, парків, висадження дерев тощо.

Також, на тому тижні провели в останню путь наших воїнів - Дмитра Поленка та Владислава Сердюка. Вічна пам'ять і слава Героям!

За всіма питаннями можете звертатись на офіційний номер сільської ради 0975896077, номер працює цілодобово.

Дякуємо всім жителям громади за вашу небайдужість, підтримку та допомогу!

Все буде Україна!