Заходи до Дня благоустрою у громаді

В рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 15-16 квітня 2022 року на території громади було проведено заходи до Дня благоустрою, під час яких проводились прибирання місць загального користування, парків, висадження дерев тощо.

Керівництво та працівники апарату Гурівської сільської ради прийняли участь в даній акції. Також активну роботу з проведення благоустрою провели в старостинських округах, за що хочеться подякувати старостам та їхнім помічникам-однодумцям.

Сила громади в єдності її жителів, майбутнє громади і її процвітання залежить від кожного з нас!