Оперативна інформація станом на 10:00 28 березня 2022 року

Станом на 10:00 28 березня 2022 року по Гурівській громаді все спокійно, сільська рада працює в штатному режимі, цілодобово здійснюється чергування. Наша територіальна оборона 24/7 стоїть на захисті наших територій.

Протягом тижня, деякі сім’ї, які потрапили у скрутне становище, отримали продуктові набори від голови громади та наших обласних депутатів.

Відправили черговий автомобіль із гуманітарним вантажем нашим бійцям на передову від жителів нашої громади.

Також приступаємо до весняних робіт із приведення у порядок територій, озеленення та благоустрою громади.

Нагадуємо: підпал сухостою буде суворо каратись відповідно до законів воєнного стану!!! Не наражайте на небезпеку себе та своїх рідних!

Якщо ви стали свідками підпалу, повідомляйте сільську раду за телефоном 0975896077.

Хочемо подякувати всім жителям громади за вашу небайдужість, підтримку та допомогу.

Все буде Україна!

Разом до перемоги!