Нацбанк відкрив рахунок для гуманітарної допомоги українцям

Національний банк відкрив рахунок для гуманітарної допомоги українцям, постраждалим від російської агресії.

За інформацією Нацбанку, рахунок використовуватиметься для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону та забезпечення підтримки громадян України, які найбільше страждають від війни.

Реквізити рахунку Міністерства соціальної політики: UA823000010000032302338301027

"Рахунок – мультивалютний, створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – в іноземній валюті (доларах США, євро, британських фунтах), так і від українського бізнесу та громадян – у національній валюті", – йдеться у повідомленні.

Окрім цього на сайті Нацбанку розміщенні реквізити рахунків для інших валют.

Як зазначають в Нацбанку, отримані на цей рахунок кошти спрямовуватимуться Мінсоцполітики на:

• задоволення продовольчих потреб та облаштування місць розміщення біженців та громадян, які у зв’язку з бойовими діями залишили місце свого проживання;
  • забезпечення їх одягом та взуттям, надання ліків та медичних препаратів;
  • забезпечення населення товарами першої необхідності,
  • надання одноразової грошової допомоги, задоволення інших першочергових потреб життєдіяльності людини.