Конкурс на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Гурівської сільської ради»

22 лютого 2022 року відбулося засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Гурівської сільської ради» (далі - Комісія) з розгляду конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору.

Комісія заслухала одну конкурсну пропозицію, надану учасником конкурсу.

За результатами обговорення, аналізу конкурсної  пропозиції учасника конкурсу та проведеної співбесіди Комісія визнала Соколенка Сергія Івановича переможцем конкурсу на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Гурівської сільської ради».