Онлайн - конференція з депутатами Гурівської сільської ради щодо проблеми збереження червонокнижних та регіонально рідкісних рослин та шляхи їх вирішення

Стійкість екосистем планети залежить від кількості видів. Чим їх більше, тим вища стійкість до різних несприятливих умов: погоди, чужорідних агресивних видів, змін у середовищі, тощо. Дослідження свідчать, що регіони з високим рівнем біорізноманіття володіють багатшими природними ресурсами, а також здатні швидше впоратися з наслідками стихійних лих. Про це і про проблеми збереження рідкісних та зникаючих видів рослин на території Гурівської територіальної громади говорили на онлайн - конференції з депутатами Гурівської сільської ради, яку організувала Наталія Бурейко, учениця 8 класу Ганнівської  філії І-ІІ ступенів. На конференції обговорили проблеми збереження червонокнижних та регіонально рідкісних рослин та шляхи їх вирішення.