З початку 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року

  • 1016

Фото без описуФото без описуСьогодні, спільно з фахівцями Долинської Державної податкової інспекції Кропивницького управління ГУ ДФС у Кіровоградській області, на території Братолюбівського старостинського округу у селі Варварівка розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.

Гурівська сільська рада наголошує, що громадянам, які одноосібно обробляли у минулому році земельні ділянки понад 2 гектари, необхідно задекларувати доходи, одержані впродовж 2021 року. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2022 року громадяни та самозайняті особи, які отримали доходи, з яких торік не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

Нагадуємо, що кожен з одноосібників має можливість подати декларацію через Електронний кабінет. Вхід до Електронного кабінету – за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

За додатковою інформацією просимо звертатися до землевпорядників на відповідній території або до Долинської Державної податкової інспекції Кропивницького управління ГУ ДФС у Кіровоградській області за адресою: м. Долинська, вулиця Соборності України, 60.

Контактний телефон: 2-04-47