Що треба знати роботодавцеві про компенсацію витрат?

  • 255

Фото без опису

Якщо ваше підприємство розвивається та створює нові робочі місця, ви можете отримати компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожну працевлаштовану особу.

Для кого?

Для роботодавців, які працевлаштовують зареєстрованих безробітних з числа соціально вразливих категорій громадян на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості.

Також право на компенсацію має роботодавець, який є суб’єктом малого підприємництва та працевлаштовує зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості.

Не надається?

Компенсація не виплачується у разі, коли роботодавець має заборгованість зі сплати єдиного чи страхових внесків, визнаний у встановленому порядку банкрутом або стосовно нього порушено справу про банкрутство.

Порядок не поширюється на роботодавців, які є бюджетними установами.

Для чого?

Стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.

Що потрібно?

Роботодавець, який працевлаштував зареєстрованого безробітного на нове робоче місце, для отримання компенсації подає протягом двох місяців з дня працевлаштування такої особи до центру зайнятості заяву довільної форми, до якої додає довідку за формою згідно з Додатком до Порядку № 347 від 15 квітня 2013 року  (зі змінами).

Що можна отримати?

Економічний ефект від спрямування заощаджених коштів на розвиток власного бізнесу.

Де знайти детальну інформацію?

Постанова Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 року № 347 «Деякі питання реалізації статті 26 та частини другої статті 27 Закону України «Про зайнятість населення»

 

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості