Семінар-нарада із фізичними особами – підприємцями

Сьогодні у приміщенні Гурівської сільської ради проведено семінар – нараду із фізичними особами – підприємцями, які є платниками єдиного податку Гурівської територіальної громади.

Під час спілкування було обговорено проблемні питання, які виникають у платників стосовно нових правил використання реєстраторів розрахункових операцій.

Платники податків цікавилися питаннями з якого часу РРО стануть обов’язковими для всіх, коли можна буде застосовувати програмні РРО, для яких ФОП та у які терміни РРО необхідно застосовувати обов’язково.

На всі питання було надано вичерпні відповіді начальником Долинської Державної податкової інспекції Кропивницького управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Оленою Ткаченко та старшим державним  інспектором  Тетяною Колісник.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Долинської Державної податкової інспекції Кропивницького управління ГУ ДФС у Кіровоградській області за адресою: м. Долинська, вулиця  Соборності України, 60.

Контактний телефон: 2-04-47