День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 08:34

В Україні 7 грудня відзначають День місцевого самоврядування. Це свято встановлене Указом Президента від 25 листопада 2000 року. Місцеве самоврядування відіграє в житті громадян чи не вагомішу роль, ніж центральні або місцеві органи виконавчої влади, дбає про розвиток та процвітання сіл нашої громади. Важливо усвідомити, що вся діяльність спрямована на врахування інтересів мешканців, на покращення їхнього добробуту та щасливе майбутнє.

День місцевого самоврядування – свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і всіх громадян, які дбають про комфорт та достаток у рідному селі. Цей день об’єднує людей з активною життєвою позицією.

Нехай справедливість і відповідальність, злагоджена робота, порозуміння та єдність стануть основою вирішення проблем та завдань, реалізації перспективних планів і задумів для розвитку населених пунктів нашої громади.

Працюймо разом задля успішного майбутнього громади!