День працівників сільського господарства

Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!

Вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

З почуттям глибокої шани та поваги щиро дякуємо Вам - за самовіддану працю, за розуміння і мудрість, за натруджені руки.

Бажаємо вам всім прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, професійної удачі!

Хай обходять вас природні стихії, а ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту Гурівської громади та піднесення добробуту її жителів.

З повагою

Сільський голова                                                                                          Анатолій СКЛЯРЧУК