Засідання постійної комісії Гурівської сільської ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарс

Дата: 16.11.2021 19:53

16 листопада відбулося засідання постійної комісії Гурівської сільської ради з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів, промисловості, енергетики, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства, будівництва і архітектури за участі Губенко О.О., Мушика В.А. та Коновальчука С.Б. На засіданні було розглянуто проекти рішень, що стосуються земельних питань.

З проектами рішень можна буде ознайомитись згодом в розділі «Архів документів» на офіційному сайті.