Рейд по громадським закладам щодо дотримання протиепідемічних норм в селах Братолюбівка, Варварівка, Бокове, Гурівка

Дата: 12.11.2021 19:49

Вчора, 11 листопада, представниками Долинського управління ГУ Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, Національної поліції та Гурівської сільської ради був здійснений рейд по громадським закладам щодо дотримання протиепідемічних норм в селах Братолюбівка, Варварівка, Бокове, Гурівка. Моніторинговими обстеженнями були охоплені об’єкти торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, заклади громадського харчування. Проводилася агітаційна роз’яснювальна робота про необхідність вакцинуватися з метою захисту від ускладнень захворювання. За порушення чинного законодавства складені два протоколи про адміністративні правопорушення.

За матеріалами Facebook-сторінки
Кропивницька районна державна адміністрація