Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  • 456

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Гурівська сільська рада Кіровоградської області (далі - Гурівська сільська рада) повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіт) “Стратегія розвитку Гурівської територіальної громади на  2022-2027 роки”  (далі - ДДП).

          Стратегія розвитку Гурівської територіальної громади на  2022-2027 роки (далі Стратегія) направлена на забезпечення розвитку громади шляхом ефективного використання внутрішнього природно-ресурсного потенціалу, підвищення зайнятості населення, створення комфортних умов життя населення, формування позитивного іміджу громади, підвищення добробуту та стимулювання гармонійного розвитку населення, забезпечення екологічної безпеки та вдосконалення територіальної організації суспільства.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документів державного планування -  Гурівська сільська рада.

Дата початку процедури громадського обговорення Звіту 19.11.2021р.

Термін процедури громадського обговорення становить 30 днів, тобто з 19.11.2021р по 19.12.2021р.

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом ДДП, Звітом та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується ДДП - Гурівська сільська рада.

Орган, до якого подаються зауваження -  Гурівська сільська рада (Гурівська громада) Кіровоградської області - https://gurivska-gromada.gov.ua/feedback/ у розділі «Оголошення»,                    а також у приміщенні Гурівської сільської ради, 28540, Кіровоградська обл., с. Гурівка, вул. Миру, 2А, Email: gur.rosvitok@ukr.net, тел. 0665706432.

Строки подання зауважень і пропозицій – 30 днів з дати початку процедури громадського обговорення, тобто з 19.11.2021р по 19.12.2021р.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування департамент екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської ОДА - http://ekolog.kr-admin.gov.ua/departament/kerivnytstvo та  Гурівська сільська рада.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП відсутня.

Звіт про стратегічну екологічну оцінку ДДП доступний за посиланням  на сайті Гурівської сільської ради (Гурівської громади)  (https://gurivska-gromada.gov.ua) у розділі «Архів рішень - Відділ розвитку територій» - https://rada.info/upload/users_files/04365661/docs/8ee6aee17d68683c901e77019e24d7bf.pdf.

 

                                                                                                              Гурівська сільська рада

 

Фото без опису