Роботодавці Кіровоградщини потребують понад 30 інженерів

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у представниках інженерних професій: головний інженер,інженер-енергетик, інженер-проектувальник, інженер з охорони навколишнього середовища, інженер з охорони праці, інженер-конструктор, інженер з підготовки виробництва, інженер-електронік, інженер з налагодження й випробувань.

Станом на 01 листопада 2021 року у базі даних вакансій Кіровоградського обласного центру зайнятості зареєстровано 33 вільні робочі місця за вищезазначеними вакансіями.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (6 000 грн) до 15 000 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, стажу роботи, посадових обов’язків, досвіду та ін.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.