Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 03.11.2021 17:03

Гурівська сільська рада Кіровоградської області (далі - Гурівська сільська рада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документу державного планування “Стратегія розвитку Гурівської територіальної громади на 2022-2027 роки” (далі - ДДП).
Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Гурівська сільська рада.
Дата початку процедури громадського обговорення  4 листопада 2021 р.  Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку,  тобто з 04.11.2021 по 18.11.2021.
Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій.
Орган, від якого можна отримати інформацію про проект  документу державного планування та екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування  - Гурівська сільська рада.
Із Заявою можливо ознайомитися на офіційному сайті Гурівської сільської ради (Гурівської громади) Кіровоградської області за посиланням https://rada.info/upload/users_files/04365661/docs/92dffd9a279194048e48ffe3759e187c.docx, а також у приміщенні Гурівської сільської ради, 28540, Кіровоградська обл., с. Гурівка, вул. Миру, 2А,
Email: gur.rosvitok@ukr.net, тел. 05234-62442.
    Орган, до якого подаються зауваження -  Гурівська сільська рада Кіровоградської області за адресою: 28540, Кіровоградська обл., с. Гурівка, вул. Миру, 2А, Email: gur.rosvitok@ukr.net, тел. 05234-62442.
    Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати оприлюднення, тобто з 04/11/2021 р по 18/11/2021 р.
Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – департамент екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської ОДА - http://ekolog.kr-admin.gov.ua/departament/kerivnytstvo та Гурівська сільська рада.
Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.