Підсумкове четверте онлайн-засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Гурівської громади до 2027 року

Дата: 22.10.2021 21:39

Відбулося підсумкове четверте онлайн-засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Гурівської громади до 2027 року.

Привітали членів Робочої групи Олег Яременко, керівник Кіровоградського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою», та заступник сільського голови Юрій Ківшик.

Більше 30 проєктних ідей надійшло від мешканців громади, що стосувалися розвитку житлово-комунального господарства, освіти, культури, медицини, спорту, транспорту, туристичного іміджу, адміністративних та соціальних послуг, захисту прав дітей, громадських ініціатив.

Присутні розглянули проєктні ідеї, які заплановано включити до Плану реалізації Стратегії. Проведена масштабна робота з підготовки цих ідей із залученням громадськості.

Процес діяльності робочої групи супроводжувався за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та експерта з розробки Стратегії розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Дениса Абрамова.

Робота над проектом Стратегії розвитку триває.