Оператор верстатів з програмним керуванням: професія для тих, хто любить працювати з металом

  • 275

Фото без опису

Безробітні, які перебувають на обліку в центрах зайнятості та філіях обласного центру зайнятості, мають бажання змінити професію або здобути нову, можуть безкоштовно пройти професійне навчання за професією «Оператор верстатів з програмним керуванням» на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Навчання стартує 26 жовтня поточного року і триватиме 5 місяців.

Оператор верстатів – одна з найпоширеніших робітничих професій. Обробляючи метал, з грубої заготовки цей фахівець робить акуратну деталь з блискучою поверхнею. Кваліфікований верстатник вміє працювати на різних типах металорізальних верстатів (токарних, фрезерних, шліфувальних).

Умови направлення на навчання:

  • повна/базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou.

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості