Дата: 19.10.2021 18:10

19 жовтня у приміщенні Варварівського будинку культури відбулося урочисте нагородження відзнаками Кіровоградської обласної ради «За відвагу та мужність», грамотами та подяками обласної ради захисників Гурівської громади. Зі словами привітань до присутніх звернулися голова Кропивницької районної державної адміністрації Віталій Пастушенко, начальник управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської ОДА Віталій Останній та Гурівський сільський голова Анатолій Склярчук. Гурівська громада висловлює велику шану i повагу всiм нашим захисникам. Всiм, хто обрав священну дорогу боронити рiдний дiм, свою Батькiвщину. Громада пишається вами!

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять земляків, які поклали життя, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України.

Урочисту програму доповнили своїми виступами аматори КЗ «Гурівський ЦБК» та запрошені аматори. Дякуємо за фінансову підтримку депутату обласної ради Максиму Собку, за активну життєву позицію голові ГО Ветеранів та волонтерів Гурівської ОТГ "Побратим" Наталії Демченко та усім причетним, хто долучився до заходу.