Дата: 15.10.2021 09:34

14 жовтня у с. Василівка з нагоди Дня села, Дня захисника і захисниці України, Дня Покрови Пресвятої Богородиці, у будинку культури відбулися святкові заходи. На яких були присутні: голова Гурівськоі громади Анатолій Склярчук, який відмітив грамотами та цінними подарунками у номінаціях жителів села. Настоятель місцевого храму о.Андрій побажав божого благословення усім гостям, також привітали всіх голова громадської організації «КРОК ПАТРІОТІВ» Дяченко Олександр Віталійович та староста сіл Василівка і Іванівка Івасів Андрій Федорович. Гостями свята став колектив «Кришталь» з м. Долинська, після частування кашею на всіх чекала святкова дискотека та салют.