Дата: 14.10.2021 18:30

З нагоди Дня села, Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці у Гурівському ЦБК відбулося святкування Дня села. Народний вокальний ансамбль «Калинонька» під керівництвом Миколи Дмітрієва порадував гостей чудовим виступом. Гурівський сільський голова Анатолій Склярчук привітав гостей зі святами та відмітив грамотами жителів села. Громадська організація «Українське козацтво» приготували гостям смачний куліш. А місцеві майстрині продемонстрували свої кращі роботи. Дякуємо всім причетним за підготовку свята.