Обласні національно-патріотичні змагання «Захисник Кіровоградщини»

Дата: 13.10.2021 20:44

12 жовтня 2021 року на території стрілецького клубу «Arms Club» Новгородківської селищної громади Кропивницького району Кіровоградської області відбулися обласні національно-патріотичні змагання «Захисник Кіровоградщини», у яких команди проходили випробування зі стрільби, туристичної смуги перешкод, силових вправ на перекладині, розбирання та збирання автомату, перетягування канату. Участь в заході взяла і Гурівська сільська рада, в команду увійшли учні КЗ «Боківський ОЗЗСО І-ІІІ ст Гурівської сільської ради» та КЗ «Гурівський ОЗЗСО І-ІІІ ст Гурівської сільської ради». Діти мали змогу випробувати комплекти нового туристичного спорядження, яке було придбано відділом освіти, культури, молоді та спорту Гурівської сільської ради. Учасники змагань отримали купу позитивних емоцій та вражень, а головне великий практичний досвід.