Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно опанувати кухарську справу в Одесі

  • 142

18 жовтня поточного року на базі Одеського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочинається навчання за професією кухар. Курс навчання триватиме 5,5 міс.

Професія кухаря затребувана на ринку праці України. Ця професія дає можливість започаткувати власну справу: відкрити кафе, піцерію, кафетерій, міні-бар, ресторан тощо, адже люди залюбки відвідують ті заклади харчування, де привітно зустрічають, смачно годують, де вони відчувають затишок та увагу. Тому в такому закладі завжди буде людно, а його господар матиме постійний прибуток та моральне задоволення.

Умовами до направлення на навчання є:

  • повна/базова загальна середня освіта;
  •  вік особи не менше 18 років;
  •  медична довідка;
  •  особова медична книжка.

Для безробітних громадян, зареєстрованих у службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені, за більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за телефоном (0522) 32-13-28.

Якщо вас зацікавила вказана професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Детальніше про професії та навчальні заклади ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/JeLGmou

 

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості