Що потрібно знати на початку професійного шляху?

Дата: 11.10.2021 18:27

Професійне самовизначення триває все життя, і вибір професійного напряму та навчального закладу – тільки його початок. Упродовж життя людина часто змінює місце роботи, професійний напрям, професійні обов’язки тощо.

Американські фахівці зазначають, що зміни у професійній діяльності мають відбуватися кожні 2–7 років, це сприяє особистісному зростанню та всебічній самореалізації.

Тому ти будеш робити свої професійні вибори багато разів, і це чудово. Щоб твоя подорож, твій професійний шлях були успішними, пам’ятай:

Чим сильніше твої бажання, твоя мотивація, тим більше обрана професія буде відповідати саме тобі, тим успішнішою буде твоя професійна діяльність.

Це твій шлях, і ти маєш пройти його самостійно. Під час цього шляху тобі можуть допомагати різні люди – батьки, друзі, вчителі, психологи, пізніше колеги... Звертайся до них за допомогою. Роби все поступово, усвідомлено, розмірковуючи там, де це потрібно…

Відділ організації профорієнтації Кіровоградського обласного центру зайнятості