До Гурівської громади завітали представники департаменту соціального захисту населення Кіровоградської облдержадміністрації

Дата: 06.10.2021 09:06

5 жовтня 2021 року до Гурівської громади завітали директор департаменту соціального захисту населення Догаров Олександр Васильович та заступник директора департаменту-начальник управління сім'ї та соціальних виплат Кримська Надія Миколаївна.

В ході візиту було проведено робочу зустріч із сільським головою Анатолієм Склярчуком, де обговорено реалізацію державної політики з питань соціальної підтримки та надання соціальних послуг вразливим верствам населення та зустріч із пенсіонером, інвалідом ІІ групи, Пономаренком Миколою Васильовичем.

Також, Олександр Васильович оглянув та проінспектував роботу ЦНАПу Гурівської громади.