Заступник сільського голови Юрій Ківшик та заступник голови Кропивницької РДА Ігор Демчук відвідали пункти вакцинації населення

Дата: 20.08.2021 22:00

20 серпня заступник сільського голови Юрій Ківшик та заступник голови Кропивницької РДА Ігор Демчук відвідали пункти вакцинації населення, що облаштовані на базі Гурівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, Боківської та Братолюбівської амбулаторії.

Під час огляду Ігор Анатолійович пересвідчився, що все організовано відповідно до норм МОЗ для проведення імунопрофілактики дорослого населення громади від COVID-19.

Наступну хвилю ковіду прогнозують вже на початок осені, тож закликаємо мешканців Гурівської громади не зволікати із щепленням.

Возможно, это изображение (3 человека и люди стоят)Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (на открытом воздухе, дерево и кирпичная стена)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, на открытом воздухе и дерево)Возможно, это изображение (кирпичная стена)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)