День Державного Прапора

Дата: 23.08.2021 10:41

Синьо-жовтий прапор для українців - це символ свободи і боротьби за незалежність.

День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.

Державний Прапор уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.

То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст)Возможно, это изображение (облако и текст «3 днем прапора!»)Возможно, это изображение (стоит и на открытом воздухе)