Гурівська територіальна громада отримала новий шкільний автобус

Дата: 24.08.2021 21:23

Сьогодні, 24 серпня 2021 року, в День Незалежності України, на театральній площі Кропивницького презентували нові шкільні автобуси для громад області. Приємним є той факт, що влада Гурівської громади долучилася до співфінансування та отримала для здійснення підвозу дітей і педагогів до місць навчання – новий шкільний автобус.

Ключі від транспортних засобів представникам громад вручали голова Кіровоградської облдержадміністрації Марія Чорна та голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга.

Придбання нового шкільного автобуса для нашої громади – яскравий приклад досягнень на місцях в рамках реалізації реформи з децентралізації.

Висловлюєму щиру подяку депутатському корпусу Гурівської сільської ради за виділення відповідних коштів.

Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, воздушный шарик и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят, автобус и на открытом воздухе)