Громадські слухання по збору проектних ідей

Дата: 30.08.2021 16:47

Важливим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку жителів та суб’єктів господарювання Гурівської громади щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії та План її реалізації на 2121-2027 роки.

Громадські слухання проведено за участі заступника сільського голови Ківшика Юрія Юрійовича, начальника відділу розвитку територій Гурівської сільської ради Свірси Лариси Іванівни, головного спеціаліста Нечепуренко Олени Володимирівни, по написанню пропозицій проектних ідей розвитку територій Гурівської сільської ради. За результатами відбору кращі проектні пропозиції увійдуть до Плану реалізації Стратегії у 2021-2027 роках.

Під час зустрічі жителі мали змогу озвучити проблемні питання території та отримали роз'яснення щодо вирішення цих проблем.

Возможно, это изображение (8 человек, люди стоят, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят и люди сидят)Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (4 человека, люди сидят и в помещении)Возможно, это изображение (7 человек, люди сидят и в помещении)