Громадські слухання по збору проектних ідей з активом громади сіл Іванівка та Василівка

Дата: 25.08.2021 21:53

Найважливішим етапом Стратегії є розроблення та подання з боку інтелектуально та економічно активних жителів населених пунктів громади ідей проектів для розробки Плану реалізації у 2021 -2027 роках Стратегії розвитку Гурівської сільської ради.

25 серпня 2021 року заступником сільського голови Юрієм Ківшиком та спеціалістами відділу розвитку територій Гурівської сільської ради відбулися громадські слухання по збору проектних ідей з активом громади сіл Іванівка та Василівка.

Ідеї проектів поданих нашими активними громадянами будуть розглянуті, проаналізовані робочою групою з розробки Стратегії та включені до проекту Програми соціально-економічного розвитку громади.