«Велике будівництво» на Кіровоградщині: триває ремонт на дорозі єдності

Дата: 18.08.2021 11:44

На Кіровоградщині триває ремонт на автодорозі М-30 «Стрий – Ізварине» в рамках програми президента «Велике будівництво».
Завершується влаштування верхнього шару ЩМА на об’їзній, що співпадає з М -30: км 714 – 718.
Також на відрізку окремими об'єктами ремонтуються два мости і на кожному з них вже по одній смузі у нижньому шарі.
Зараз триває влаштування армокаркасу на одному, на іншому - влаштування гідроізоляції.
Підходи до мостів вже влаштовані, на дорозі тривають роботи з планування узбіччя.

Возможно, это изображение (дорога)Возможно, это изображение (на открытом воздухе и текст)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе и текст)Возможно, это изображение (1 человек, на открытом воздухе и текст)