Конкурс Молодіжна столиця УКРАЇНИ

Дата: 11.08.2021 15:47

Конкурс «Молодіжна столиця України» | Громадський Простір

Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України запрошують до участі в конкурсі Молодіжна столиця УКРАЇНИ.

Основна мета конкурсу

• Активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді у містах України
  • Покращення співпраці місцевої влади та представників молодіжного середовища у всіх містах України, поширення кращих практик такої співпраці та успішних кейсів втілення молодіжної політики на місцевому рівні.

Проведення конкурсу передбачає наступну процедуру:

• Прийом заявок від міст та молодіжних об’єднань – (форма заявки та остаточна дата подання заявок на поточний конкурс затверджується Наглядовою Радою Конкурсу) – розгляд заявок Наглядовою Радою Конкурсу та визначення акплікантів, що проходять у другий тур Конкурсу – підготовка та презентації міст-фіналістів – визначення Наглядовою Радою Конкурсу Молодіжної Столиці України – оголошення результатів та відзначення переможця конкурсу.

Головні завдання конкурсу:

• Залучення молоді до процесів управління містом, відтак – забезпечення вищого рівня відповідальності молодих людей за якість життя у містах;
  • Поширення кращих практик молодіжної роботи, обмін досвідом та залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому і регіональному рівнях;
  • Використання європейського досвіду для покращення роботи з молоддю в регіонах України;
  • Мінімізація негативних тенденцій міграції та сприяння процесам децентралізації на місцевому рівні

Хто може брати участь у конкурсі?

• Участь у конкурсі беруть міста України, не залежно від кількості мешканців, розміру території чи адміністративного статусу.
  • Заявку заповнюють спільно представники місцевої влади та молодіжного середовища міста, підписує міський голова та представники молодіжних громадських організацій, ініціатив та молодіжні активісти.

Більше інформації на сайті youthcapital.org.ua.