У центрі села Варварівка побудовано капличку та окультурено прилеглу зону

У селі Варварівка декілька десятків років немає свого храму, тому віряни ходили або до сусідньоі? Боковоі?, або до Братолюбівки.

За ініціативи сільського голови Анатолій Склярчук, старости села Юрія Гонтарюка та завдячуючи фінансовіи? підтримці депутата обласноі? ради Олександра Шевченка та керівника ФГ «Шевченко Плюс» Тараса Шевченка у центрі села побудовано капличку та окультурено прилеглу зону.

У планах до кінця року - підвіз грунту, висадження дерев та створення скверу на всю територію навколо.

Один за одним, продовжуємо реалізацію проектів у нашіи? громаді!

Возможно, это изображение (дерево и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (2 человека)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе и памятник)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе и дерево)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)Возможно, это изображение (на открытом воздухе)